KONST / Skulptur & konsthantverk / Ikon 13989093
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad europa grekisk grekland ikon konsthantverk olja på pannå skulptur sydeuropa sydeuropeisk
-
5195 Ikon
1900-tal, 26x22 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:07
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad europa grekisk grekland ikon konsthantverk olja på pannå skulptur sydeuropa sydeuropeisk
-
5195 Ikon
1900-tal, 26x22 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:07